Paráda! Písek přivezl z Tábora všechny body

Nejlépe, jak mohli! Tak zvládli utkání dalšího kola třetí ligy fotbalisté Písku, kteří v neděli 20. října přivezli všechny body z Tábora, kde porazili tamní akademii Táborska 1:0 (0:0). O výhře žlutomodrých rozhodl pět minut po změně stran František Belej. Příští sobotu bude na programu druhé jihočeské derby, svěřenci trenéra Milana Nouska zavítají do Českých Budějovic.

ČFL A, 11. kolo, 20. 10. 2024, 15:30 hod.
FC Táborsko B
0:1
Poločas: 0:0, Góly:50. Belej. Rozhodčí: Jansa – Fojtík, Schmeiser. ŽK: 1:2 (65. Schramhauser – 70. Bartizal, 71. Voráček). Diváků: 275.
FC Táborsko B: Matoušek – Schindler, Brabec, Foltýn, Heppner, Schramhauser (C), Nsunzu, Soliu, Kopáček, Kubovský (72. Žukov), Novotný (46. Hrabák).
FC Písek: Lerch - Rajtmajer, Bartizal, Běloušek (29. Vokurka), Kašpar - Belej (71. Štěch), Malecha, Pařízek, Maroušek (71. Baďura) - Arzberger (88. Pech), Voráček (88. Hořánek).