Písek remizoval s Petřínem, ztráta dvou bodů mrzí

Cíl byl jasný - v domácím prostředí proti nováčkovi bodovat naplno, jenže zůstalo jen u přání. Utkání třetí ligy mezi Pískem a plzeňským Petřínem přineslo nerozhodný výsledek 1:1 (1:1). Vše podstatné, co se týče branek, se odehrálo na konci první půle. Jihočechy poslal po pěkné akci do vedení Arzberger, další šance však zůstala nevyužita, což soupeř vzápětí potrestal vyrovnávací trefou. Celek od Otavy se už nedokázal prosadit, přestože měl v posledních deseti minutách početní výhodu.

ČFL A, 10. kolo, 11. 10. 2024, 18:00 hod.
SK Petřín Plzeň
1:1
Poločas: 1:1, Góly:44. Arzberger – 45+1. Krůta. Rozhodčí: Švorc – Severýn, Hrivík. ŽK: 5:5 (26. Malecha, 35. Mařík, 79. Rajtmajer, 80. Arzberger, 88. Kašpar - 35. Krůta, 38. Zajíček, 41. Demeter, 68. Treml, 90. Flachs). Diváků: 298.
FC Písek: Lerch – Rajtmajer, Běloušek, Bartizal, Kašpar – Maroušek (67. Baďura), Pařízek, Malecha, Mařík (75. Štěch) – Voráček (75. Souhrada), Arzberger.
SK Petřín Plzeň: Suchý – Demeter (87. Voves), Plecitý (72. Flachs), Treml, Krůta (46. Frank), Klich, Maxa, Nový, Zajíček (72. Heller), Provod, Lisý.