Série neporazitelnosti se zastavila na čísle čtyři

Fotbalisté Písku po čtyřech zápasech, kdy neprohráli, našli ve třetí lize přemožitele. Jím se v neděli 6. října stalo béčko pražských Bohemians, které zvítězilo na domácím hřišti v Uhříněvsi 2:0 (1:0). Zelenobílí udeřili na konci obou poločasů.

ČFL A, 9. kolo, 6. 10. 2024, 10:15 hod.
Bohemians Praha B
2:0
Poločas: 1:0, Góly:40. Meskhi, 90+2. Janovský (pen.). Rozhodčí: Coufal – Talpaš, Melničuk. ŽK: 1:1 (90+3. Farkaš - 90+1. Lerch). Diváků: 110
Bohemians Praha B: Soukup - Janovský, Kadlec M., Petrouš - Kratochvíl (61. Vala), Farkaš, Jindřišek, Braný - Pomahač (61. Šurýn), Meskhi (73. Mikuda) - Liška (61. Koval)
FC Písek: Lerch - Rajtmajer (87. Vokurka), Běloušek, Bartizal, Kašpar - Maroušek (46. Baďura), Pařízek, Malecha, Mařík (65. Štěch) - Voráček, Arzberger (78. Pech)

Milan Nousek, trenér Písku: Vstup do utkání jsme měli velice dobrý a během prvního poločasu se to střídalo – chvilku jsme měli navrch my a chvilku zase Pražané. V momentě, kdy jsme byli tlaku a zavřeli jsme soupeře na jeho tlaku, přišla ztráta a i když jsme byli v dobrém počtu za míčem, bohužel se to po přihrávce odrazilo zpátky k domácímu hráči, který prostřelil obránce a trefil to přesně k tyči. Smolný gól nás nepoložil a řekl bych, že jsme ve druhém poločase byli určitě lepším týmem, akorát jsme to nedokázali vyjádřit gólově. Domácí velmi dobře bránili a bohužel jsme se tam nedostali.