Písek veze ze hřiště Slovanu Velvary bod

Písečtí fotbalisté po dvoutýdenní pauze zase naskočili do třetiligového kolotoče, který je v sobotu 21. září zavedl na hřiště Slovanu Velvary. A průběh utkání byl jako na houpačce - Písek vedl, pak prohrával, zase vedl, až se zrodil nerozhodný výsledek 3:3 (1:1). Teď už budou zraky všech směřovat ke středečnímu fotbalovému svátku - od 17:30 hodin se v rámci Mol Cupu u Otavy představí druholigová Viktorka Žižkov.

ČFL A, 7. kolo, 21. 9. 2024, 14:30 hod.
FC Slovan Velvary
3:3
Poločas: 1:1, Góly:45+1. Vandas, 55. Sow, 86. Kubeš - 26. Kašpar, 60. Voráček, 63. Štěch. Rozhodčí: Kubec - Pálek, Kříž. ŽK: 2:4 (28. Musa, 90. Sow - 14. Arzberger, 20. Lerch, 78. Pech, 90. Kašpar). Diváků: 230
FC Slovan Velvary: Hinterholzinger - Rádl (46. Mensah), Musa (80. Rahimič), Šulc, Zeman - Šimek (90. Vach), Tvaroh, Kraml, Vandas - Štursa (73. Kubeš), Sow.
FC Písek: Lerch - Rajtmajer, Běloušek, Bartizal, Kašpar - Maroušek (87. Souhrada), Malecha, Pařízek, Vokurka (46. Štěch) - Voráček (82. Mařík), Arzberger (64. Pech).

Milan Nousek, trenér Písku: "Bod samozřejmě bereme, přestože jsme inkasovali na 3:3 v závěru druhé půle, což je veliká škoda. Na druhou stranu musíme uznat kvalitu soupeře, která je bezesporu veliká. Do zápasu jsme vstoupili velice dobře, deset minut jsme určitě byli lepším týmem. Potom se hra vyrovnala, hrálo se od vápna k vápnu. Po tom, co jsme se ujali vedení, jsme se více bránili a bohužel na konci první půle jsme z ojedinělé akce inkasovali. Po změně stran domácí otočili, ale dokázali jsme si vedení vzít zpátky. Měli jsme další šance, abychom náskok navýšili, jenže to se nepovedlo. Nakonec domácí po rohovém kopu, kdy se míč v našem vápně nešťastně odrážel, vyrovnali. Byla to smůla."