Písek porazil v dohrávce Příbram, rozhodla první půle

Za tři body! Tak zvládli dohrávku šestého kola třetiligoví fotbalisté Písku. Ve středu 16. října porazili na svém hřišti soupeře z Příbrami 2:0 (2:0) a v tabulce si polepšili na deváté místo. Jihočeši rozhodli hned v první půli - nejprve chybu hostující obrany potrestal Voráček a druhou trefu přidal Arzberger.

ČFL A, 6. kolo, 16. 10. 2024, 18:00 hod.
FC Písek
FK Příbram
2:0
Poločas: 2:0, Góly:4. Voráček, 34. Arzberger. Rozhodčí: Nejedlo – Chládek, Ježek. ŽK: 2:0 (Bartizal, Malecha). Diváků: 250
FC Písek: Lerch - Rajtmajer, Běloušek, Bartizal, Kašpar - Maroušek (66. Vokurka), Pařízek, Malecha (90. Hořánek), Belej (66. Baďura) - Voráček (80. Pech), Arzberger (80. Štěch).
FK Příbram: Mastný – Coňk, Ret T., Vott, Vokřínek, Švestka, Ret F., Faye, Roušar, Dohnal, Bárta. Náhradníci: Pivetz, Čajko, Zápotočný, Kindlmann

Milan Nousek (trenér Písku): „První gól nám sice soupeř nabídl, ale velmi dobrou práci při něm odvedl Voráček, který situaci vyčekal. To nám pomohlo a za půl hodiny jsme přidali druhou branku, která nás uklidnila. Myslím si, že jsme utkání zvládli velice slušně a až na dva takové závary jsme soupeře do ničeho nepustili. V tomhle směru jsem maximálně spokojený.“