Příprava s Příbramí nám vůbec nevyšla

Střetnutí soupeřů, kteří se budou potkávat ve třetí České fotbalové lize, mělo o sobotním dopoledni jednoznačný průběh. Příbram hrála prim a na píseckém hřišti si připsala zasloužené vítězství o tři branky. Výkon domácích přinesl zklamání.

Příprava, Přátelské utkání, 13. 7. 2024, 10:30 hod.
FK Příbram
0:3
Poločas: 0:1, Góly:19. Kareš, 55. Kadri, 90. Antwi. Rozhodčí: Toucha - Žemlička, Němec. Diváků: 100
FC Písek: Lerch - Maroušek, Běloušek, Bartizal, Kašpar - Baďura, Pařízek - Říha, Pech, Belej - Voráček. Střídali Lukeš, Novák, Arzberger, Hořánek a Štěch.
FK Příbram: 1. poločas: Šiman - Roušar, Pivetz, Švestka, Čajko, Malsor, Urin, Dohnal, Kareš, Mazur, Ret T. 2. poločas: Šiman - Ret F., Zápotočný, Antwi, Fatrdle, Čadek, Dohnal (65. Švestka), Koffi, Malsor, Kadri, Gornický

V úvodní půli měli jasně navrch Středočeši, kteří nedovolili domácím jedinou střelu na bránu. K tomu se navíc ujali vedení po tom, co Kareš obelstil na hranici šestnáctky obránce a neomylně zakončil - 0:1. Po změně stran se sice hra Píseckých trochu zlepšila, ale nebylo to nic platné. Další góly střílela znovu Příbram - zmatku v malém vápně využil v 55. minutě Kadri a nařízenou penaltu v závěru proměnil Antwi. I ve druhém přípravném zápase se tedy zrodil výsledek 0:3.

Další herní prověrka čeká svěřence trenéra Milana Nouska v neděli 21. července, kdy doma od 11 hodin vyzvou VIAGEM Ústí nad Labem (skupina B 3. České fotbalové ligy).