Sestava: Horba – Polcar, Mohňanský, Čechal, Illich – Staněk, Nickel, Ryneš, Šmejkal, Sochůrek – Zušťák. Střídali Vacek, Lajta, Kothánek a Vlk.

Sestava: Jareš – Procházka, Mohňanský, Čechal, Sochůrek – Vacek, Šmejkal, Nickel, Staněk – Zušťák, Brynda. Střídali Lajta, Vlk, Ryneš, Kothánek a Polcar.

Branky: Podlešák, T. Procházka, Pokorný, Hronek, Mašek.

Sestava: Toužimský – Hynouš, Bláha, Mašek, Podlešák – Kouba, Š. Procházka, Pokorný, Vlach – T. Procházka, Hronek. Střídali Sosna a Skála.

2. ČLŽ U14

Malše Roudné – FC Písek 1:5 (0:0).

Branky: Dvořák 2, Peklo, Bolina, Cechl.

Sestava: Beneš – Vejmělek, Tampir, Kadlec, Vlna, Bolina, Dvořák, Peklo, Chytrý, Picka, Cechl. Střídali: Diňa, Rajnoha a Kučera.

Štěpán Koreš, trenér: „Čekal nás třetí zápas v jednom týdnu. Byl to dosud nejtěžší zápas, který jsme odehráli – soupeř byl rychlý, agresivní a způsoboval nám problémy. Měli velmi šikovného a silného záložníka, který se dostal do dvou šancí. Na druhou stranu jsme i my měli své příležitosti a první poločas skončil 0:0. O přestávce jsme si museli s kluky vyjasnit, že bez agresivity a ochoty sprintovat jak dopředu, tak dozadu to nepůjde. Jen fotbalem to neuhrajeme. Ve druhé půli kluci opravdu přepnuli na vyšší rychlostní stupeň, což vedlo k šancím a následně i k brankám. Jsem rád, že jsme dostali určité varování, abychom hráli celý zápas na 100 %, protože fotbal vám vrátí to, co do něj vložíte. Samozřejmě musíme zůstat pozitivní – máme tři výhry ze tří zápasů, ale dnes to nebylo tak snadné, jak by mohl naznačovat výsledek.“

2. ČLŽ U13

FC Písek – SK Klatovy 28:5.

Branky: Prokop 5, Šálek 4, Šípoš 3, Červený 3, Vlk 2, Šíp, Diňa, Barvíř a Vejmělek 2, Hloušek, Posekaný, Průcha.

Sestava: Šafránek – Vlk, Barvíř, Šíp, Posekany, Šálek, Hloušek, Červený, Šípoš, Velek, Diňa, Vejmělek, Průcha.

Tomáš Červený, trenér: „Zápas měl jasný průběh. Soupeř přijel s taktikou hlubokého bloku a hru na ofsajd lajnu. Jak skóre narůstalo, tak bohužel upadala naše aktivita. Příští týden snad zajímavý zápas s kvalitním Motorletem.“

2. ČLŽ U12

FC Písek – SK Klatovy 27:1.

Branky: Holan 9, Soukeník 5, Skalický 5, Jordán 3, Mašek 3, Demangeon, Šátava.

Sestava: Hynouš, Boušek, Demangeon, Jordán, Houdek, Mašek, Muzika, Pavlíček, Soukeník, Šátava, Skalický, Holan

Radoslav Houdek, trenér: „Od první minuty jsme hned dostupování a až na výjimky jsme hosty k ničemu většímu nepustili. Kdybychom proměnili ještě alespoň polovinu šancí, tak výsledek mohl být ještě výraznější.“