Hrůza v Rokycanech!

V 8. kole zajížděl starší dorost na hřiště Rokycan. Po minulém herně nevydařeném zápase se čekalo na zlepšení herního projevu a konečně přiblížení k výkonnosti z prvních třech utkání. Bohužel kritická slova po minulém zápase nepadly na úrodnou půdu a to se neblaze projevilo na výsledku utkání. Utkání začalo zhruba minutovým náporem píseckých, ale jak ukázal čas byla to jedna z posledních aktivit našeho mužstva. Už v 5. minutě se domácí trefili z trestného kopu – 1:0! Rychlé vedení domácích se dosti projevilo na naší hře a vůbec jsme si nevěděli rady, jak nepříznivý výsledek otočit. Bohužel místo vyrovnání jsme v 16. minutě inkasovali znovu. To domácí útočník prošel naší nedůraznou obranou a pohodlně skóroval – 2:0! Poté se hra mírně vyrovnala, ale k ohrožení domácí branky jsme se skoro nedostali. Za zmínku stojí jen Neklova pohotová střela z hranice vápna, kterou však domácí gólman kryl. Ve 33. minutě Surovčík zahrával z dobré pozice trestný kop, ale bohužel mířil vysoko nad. O tři minuty později se skóre měnilo znovu. Po zbytečných poznámkách na adresu hlavního rozhodčího viděl Kotalíka žlutou kartu a z následného trestného kopu domácí zvýšili na – 3:0! V 41. minutě Kotalíka nahrazuje Bahleda. Za minutu mohl vykřesat naději Krejčí, ale svůj sólový nájezd neproměnil. První poločas tedy skončil hrozivým skórem – 3:0! Do druhého poločasu vystřídal Szepa-Hubička a Tesku-Forró. Bohužel ani poločasová přestávka spojená s bouří v kabině nedocílila toho, aby se hra našeho mužstva rapidně zlepšila. V 53. minutě byl toho důkazem i do té doby dobře chytající Vazač, který skluzem pod nohy domácího útočníka daroval soupeři penaltu – 4:0! Aby toho nebylo málo v 73. minutě nám domácí nadělili na cestu ještě jeden kousek. Opět nedůraz a špatné zhodnocení situace zapříčinilo, že domácí hráč postupoval sám na naši branku a střelou k tyči nedal Vazačovi šanci – 5:0! Tímto výsledkem „naštěstí“ utkání i skončilo! Doufejme, že tato lekce pro nás bude jen pořádnou motivací ukázat v domácím prostředí dobrý fotbal a proti Klatovům tuto hrůznou zkušenost odčinit.