Hrůza v podání Staršího dorostu!

Ideální podmínky, soupeř ze dna tabulky a navíc v 6. minutě Surovčíkova proměněná penalta, nařízená za stažení Charváta.

To bylo bohužel asi vše z našeho mdlého poločasového představení.

Ve 23. minutě jsme po chybě Hubičky zbytečně darovali hostům rohový kop. Přímo z něho skončil míč za zády „překvapeného“ Mareše.

O chvíli později neuhlídal Volmut na levé straně hráče, který byl v šestnáctce faulován. Tentokrát se z penalty nemýlili hosté. Na konci poločasu bylo blízko k vyrovnání. Nekl místo zakončení přiťukl Teskovi, jehož dělovku vytěsnil brankář na roh.

Hned po obrátce žákovsky chyboval Mareš. Nikým neatakován, k překvapení všech, pustil odkop od soupeřovy brány.

V 57. minutě snížil na 2 : 3 Teska, který zužitkoval Kyselovo prodloužení. Za dvě minuty nás gól opět po rohovém kopu vrátil zpátky na zem. Naše závěrečné snažení už změnu skóre nepřineslo.